قیمت خانه ویلایی در تهران

 

قیمت خانه ویلایی در تهران متری ۱۱ تا ۲۰ میلیون توم

مهر نوشت: ویلاهای واقع در شهر تهران که اغلب در محدوده کاخ نیاوران تا کاخ سعدآباد واقع شده‌اند با احتساب قیمت زمین و بنا از متری ۱۱ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسند.

گرچه این روزها برجهای بلند از هر گوشه از شهر تهران سربر می آورند؛ اما هنوز هم افرادی هستند که هر چند تعدادشان اندک است ولی به سکونت در ویلا تمایل بیشتری دارند.

در سالهای اخیر و با افزایش قیمت مسکن ساکنان خانه های ویلایی تهران ترجیح دادند که خانه های لوکس و بزرگ خود را به اصطلاح بکوبند و آپارتمان و برج بسازند اما هنوز هم افرادی به دنبال سکوت و محیط شخصی ویلاها، این بناها را برای زندگی انتخاب می کنند.

ویلاها بسته به مکانهایی که در آنها ساخته می شوند از شکلهای متفاوتی برخوردارند اما به طور کلی در یک یا دو طبقه در فضای سبز، محیطی آرام و کاملا محصور، در مناطق ییلاقی، کوهستانی و سواحل دریا احداث می شوند.

گرچه تهران هیچ یک از این زیبایی های بصری را در خود ندارد اما محیط های داخلی اغلب این ویلاها با انواع زیبایی های طبیعی و مصنوعی پوشیده شده است.

به گفته یکی از مشاوران املاک؛ امروزه ویلا سازی در تهران انجام نمی شود و اگر ویلایی هم ساخته شود به صورت خصوصی و توسط مالک آن صورت می گیرد.

وی معتقد است که در شهر تهران تعداد افرادی که اینگونه بناها را می سازند کمتر از ۱۰ نفر است و در واقع سازنده ها سود برج سازی را به ساخت ویلا ترجیح می دهند.

۲ موضوع مهم در خرید و فروش ویلاها

خبرنگار مهر می نویسد: اغلب ویلاهای تهران در منطقه یک و در محدوده کاخ نیاوران تا کاخ سعد آباد قرار دارند و از آنجایی که در محدوده کاخها اجازه ساخت بیشتر از ۳ طبقه داده نمی شود، این محدوده تقریبا بافت قدیمی خود را حفظ کرده است.

البته بزرگترین این ویلاها در خیابانهای آبان و گلستان شمالی واقع شده اند اما اگر شما خریدار ویلایی با قیمت ای کمتر هم باشید می توانید در خیابانهای دیگر هم ویلایی مناسب با متراژ کمتر خریداری کنید.

برای خرید و فروش ویلا در شهر تهران عمدتا دو ویژگی در نظر گرفته می شود یکی ویلاهایی که نوساز هستند و دوم ویلاهایی که نوسازی شده اند.

در گروه اول، به دلیل نوساز بودن علاوه بر احتساب پول زمین، قیمت بنا هم محاسبه می شود اما در گروه دوم تنها قیمت هر متر مربع زمین محاسبه شده و هزینه نوسازی ویلا هم در قیمت زمین سرشکن می شود.

به طور میانگین قیمت هر متر مربع زمین در خیابان آبان ۱۱ تا ۱۸ میلیون تومان و در خیابان گلستان شمالی ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است که اگر بنا نوساز باشد با قیمت متری یک میلیون تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان جداگانه محاسبه می‌شود اما این قیمتها برای تمامی ویلاها یکسان نیست.

براساس این گزارش، برای خرید یک ویلای ۱۴۰۰ متری ۲۰ سال ساخت در نیاوران باید ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بپردازید، این درحالی است که ویلای ۱۰۰۰ متری در خیابان پاسداران ۶ میلیارد تومان قیمت دارد.

همچنین یک ویلای ۵۴۰ متری در محدوده شریعتی پل رومی با قیمت ۳ میلیارد و ۲۴۰ میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

شهرک غرب هم یکی دیگر از مناطق تهران به شمار می رود که ویلا سازی در آن رونق دارد و ویلایی ۸۰۰ متری در فاز ۴ آن با قیمت ۹ میلیارد تومان به فروش می رسد.

ویلای ۶۰۰ متری در خیابان فرشته هم ۶ میلیارد تومان قیمت گذاری شده است همچنین ویلای ۱۵۲ متری بازسازی شده با ۲۷سال ساخت در خیابان زعفرانیه یک میلیارد تومان به فروش می رسد.

شرایط ویلاهای اجاره ای در تهران

وضعیت رهن و اجاره هم در این ویلاها بسته به امکانات و متراژ آنها متفاوت است به طوریکه اگر بخواهید ویلایی ۴۵۰ متری در خیابان دروس را اجاره کنید باید ۱۰۰ میلیون تومان ودیعه با ۴ میلیون تومان اجاره برای آن بپردازید، همچنین در میرداماد برای ویلای ۵۵۰ متری ۳۰ میلیون تومان رهن با ماهیانه ۶ میلیون تومان اجاره دریافت می شود.

در منطقه دروس هم برای ویلای ۴۵۰ متری۱۰۰ میلیون ودیعه با ماهیانه ۴ میلیون تومان اجاره تعیین شده است.

 

 

 

جستجوی ملک

منطقه :

 

فروش اجاره رهن معاوضه مشارکت

آپارتمان ویلا مستغلات کلنگی زمین باغ دفتر کار مغازه

قیمت کل:

 

قیمت متری:

پارکینگ انباری آسانسور

به روز ترین فایل های فروش

 

پروفایل املاک خود را برای خرید یا فروش برای ما sms کنید

املاک مورد نظر شما را برای خرید یا املاک مورد نظرتان را برای فروش فایل می کنیم

و پروفایل شما را به مخاطبان و جستجو گران بخش املاک و مسکن اطلاع می دهیم تا در صورت توافق و پسند پای میز معامله دعوت شوند.

مشخصات پروفایل خود برای فروش یا خرید را به شماره زیر با پیامک ارسال کنید یا تماس بگیرید:

تلفن تماس:  آقای ملکان

32 644 32 0935

32  644  32  0935

09353264432

 

فایل های خود را با فرمت زیر برای ما ارسال کنید

فایل های خود را با فرمت زیر به علاوه شماره تماس برای ما ارسال کنید

طریقه ارسال با پیام کوتاه یا ایمیل است

melkiraan@gmail.com

ما در کمترین فرصت شما را با مشتریان مورد نظرتان ارتباط می دهیم

مشارکت کلنگی مستقلات فروش مغازه ملک اداری

 مشارکت کلنگی مستغلات فروش مغازه ملک اداری

 

 عناوین مطالب منتشر شده این وبلاگ

 

» قیمت خانه ویلایی در تهران :: ۱۳٩۱/۱٢/۱
» فروش کلنگی 225 متر زیربنا در منطقه بهارشمالی :: ۱۳٩۱/۱٢/۱
» فروش خانه کلنگی :: ۱۳٩۱/۱٢/۱
» فروش فوری مستغلات :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۸
» بورس املاک تهران :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۸
» بورس املاک غرب تهران بلوار فردوس :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۸
» فروش آپارتمان نوساز :: ۱۳٩۱/۱۱/٢٧
» پیش فروش مسکن در بلوار فردوس :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۶
» فروش آپارتمان در بلوار فردوس :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۵
» پیش فروش آپارتمان های شیک :: ۱۳٩۱/۱۱/٢٢
» فروش آپارتمان در سردار جنگل :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۱
» فروش آپارتمان نوساز در بهار جنوبی :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۱
» کلنگی با سند تجاری :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۱
» فروش زمین در کرج :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۱
» مشارکت کلنگی مستقلات فروش مغازه ملک اداری :: ۱۳٩۱/۱۱/٢۱
» خرید و فروش :: ۱۳٩۱/۱۱/۱۸
» ملک های مشابه :: ۱۳٩۱/۱۱/۱۶

/ 0 نظر / 144 بازدید